Satılık Cane Corso Yavruları

Cane Corso Yvaruları

Cane Corso Yavruları

Satılık cane corso yavruları çiftliğimiz bünyesinde üretilmektedir. Üretilen dogo argentino yavruları mızın  günlük bakımları ve sağlık kontrolleri veteriner hekimlerimizle beraber tarafımızdan rutin olarak yapılmaktadır.

Satılık cane corso yavruları mızın iç, dış parazit uygulamaları ve gününe göre aşılamaları düzenli olarak Uzman veterinerlerimiz tarafından yapılmaktadır.

Çiftliğimizde üretilen başta cane corso olmak üzere, husky,sibirya kurdu, alman kurdu, rotweiller ve dogo argentino yavruları mızın hepsi yüzde yüz safkan olup ırk garantilidirler. Çiftliğimize gelerek alacağınız cane corso yavrusunu anne altından seçme imkanına sahipsiniz.

Gün boyu uzman veteriner hekimlerimizin gözetiminde olan yavrularımız anne sütü ve profesyonel grup mamalar ile beslenmektedirler.

Erkek ve Dişi cane corso yavrularımız satıştadır.

Parazit tedavileri ve ilk aşılamaları tamamlanan yavrularımız 1 haftalık karantina süreci sıkıntısız atlatabildikleri taktirde yeni ebeveynleri bulmak için siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Türkiye'nin  tüm illerine aynı gün içinde yavrunuzu evraklarıyla beraber gönderim yapıyoruz.

Sahiplendirme  sonrasında Bakım ve Beslenme konularında 24 saat yardım alabilirsiniz.

 

Cane Corso Köpeği Genel Özellikleri

Kaslı fakat aynı zamanda estetik görünümü ile dikkat çeker. İtalyan orijinlidir. Oldukça güçlü ve çevik olan bu köpekler, orta irilikte köpek sınıfındandırlar. Kemik yapıları da kasları gibi gelişmiştir. Kürek kemikleri arasındaki yükseklik, ırkın belirleyici özelliklerinden biridir. Uzun bir ağız-burun yapısına sahiptirler. Burun kenarları hafif şişkin görünümlüdür.

Cane Corsoların tüyleri kısadır, sert ve sık bir tüy yapısı mevcuttur. Tüyün altındaki deri kalındır. Ömürleri ortalama olarak 10-12 yıl civarındadır.

Cane Corso Köpeği Yapısı ve Karakteri
Çabuk eğitilebilen, zeki, oldukça hareketli ve çevik bir köpektir. Sahibine ve ailenin diğer üyelerine son derece sadıktır. Sert görünümüne karşın, çocuklarla en iyi anlaşan köpek ırklarından biridir. Bekçi ve yakın koruma köpeği olarak görevini eksiksiz yerine getirir. Diğer köpeklere karşı pek müsamahalı değildir. Yabancı gördüğü kimselerle tanıştırılmadığı sürece onlara kuşkuyla yaklaşır. Birçok iri ırk gibi, bu ırkta da yavruluk döneminden başlayacak bir itaat eğitimi ve sosyalleştirme, ileride sorunlar yaşanmasının önünü alacaktır.

Ev ortamına uyum sağlar ve ev içerisinde sessiz, uysal, ağırbaşlı bir tavır sergiler. Enerji yüklü bir ırk olduğundan, evde beslenen Cane Corsolar düzenli olarak yürüyüş ve egzersiz yapabilmelidir. Ancak ideal yaşam alanları bahçeli evler ve çevresinde açık alan bulunan yerlerdir.

Çok iyi bir koruma ve bekçi köpeğidir. Bunun yanı sıra polis köpeği olarak da yararlanılmaktadır.

Satılık Yavru Cane Corso , Satılık Kane Korso Yavru köpekleri için lütfen irtibat kurunuz.


 

Referansımız olan iller : Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce